wtorek, 27 lutego, 2024

Zapisy na Juniwersytet już trwają

0
Zapisy na Juniwersytet już trwają
Udostępnij:

Burmistrz Miasta Jasła serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat (rocznik 2007-2012) wyłącznie z terenu Miasta Jasła, do udziału w zajęciach w roku akademickim 2017/2018. W tym roku zajęcia prowadzić będzie Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.

Zapisy trwają od 15 do 25 września lub do wyczerpania limitu 120 miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń). W pierwszej kolejności kwalifikowane będą dzieci, które nie uczestniczyły dotychczas w Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego www.juniwersytet.pl . Formularze należy składać w Urzędzie Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12, Kancelaria Ogólna, pok. 19).

Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona na stronie internetowej oraz drogą e-mailową. Termin inauguracji roku akademickiego oraz harmonogram zajęć zamieszczone zostaną na stronie Juniwersytetu w późniejszym terminie.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu „Postaw na rodzinę”.

Urząd Miasta w Jaśle