środa, 17 kwietnia, 2024

Zasnął za kierownicą

0
Zasnął za kierownicą
Udostępnij:

Policjanci ustalili wstępne okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej w Jaśle. Kierujący osobowym fordem zasnął za kierownicą i zjechał z drogi. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które z obrażeniami trafiły do jasielskiego szpitala.
Policjanci, którzy interweniowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierujący fordem focusem jechał wraz z dwojgiem pasażerów drogą krajową nr 73 od strony Kołaczyc . W Jaśle na ul. Krakowskiej 19-letni mieszkaniec  Złotowa (woj. wielkopolskie) zasną za kierownicą i na zakręcie wypadł z drogi. Samochód zjechał ze skarpy uderzając w przydrożną latarnię.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Jadący z przodu 21-letni pasażer doznał ogólnych potłuczeń, natomiast podróżująca na tylnym siedzeniu samochodu  53-letnia kobieta z uwagi na odniesione obrażenia została hospitalizowana. Kierowca nie ucierpiał w wypadku, był trzeźwy. 

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady,  ustalili świadków, wykonali dokumentację  fotograficzną. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP  w Jaśle