sobota, 18 maja, 2024

Zderzenie opla z autobusem

0
Zderzenie opla z autobusem
Udostępnij:

Dzisiaj rano policjanci interweniowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Warzycach. Na skrzyżowaniu dróg, opel corsa zderzył się z autobusem. W wyniku zdarzenia, kierujący samochodem osobowym mężczyzna trafił do szpitala. Żadna z osób jadących autokarem nie odniosła obrażeń.

Zgłoszenie o wypadku w Warzycach dyżurny komendy otrzymał około godz. 6.30. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący oplem corsą jechał od Jasła w kierunku Krosna. W Warzycach, 62-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, skręcając w lewo na skrzyżowaniu w drogę prowadzącą do Frysztaka, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka autobusowi, doprowadzając do czołowego zderzenia się pojazdów.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafił kierujący oplem mężczyzna, gdzie z uwagi na doznane obrażenia pozostał na dalszym leczeniu. Kierowca i pasażerowie autobusu nie odnieśli obrażeń. Osoby jadące autokarem przesiadły się do zastępczego pojazdu i kontynuowały podróż.

Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło