sobota, 15 czerwca, 2024

Zderzenie volkswagena z motorowerem

0
Zderzenie volkswagena z motorowerem
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 1 sierpnia w Jaśle. Przed godziną 19, na ul. Lwowskiej osobowy volkswagen zderzył się z motorowerem. W zdarzeniu ucierpieli kierujący i pasażerka motoroweru. Pokrzywdzeni z obrażeniami trafili do jasielskiego szpitala. 

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19 w Jaśle na ul. Lwowskiej. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym volkswagenem, 84-letni mieszkaniec Jasła, włączał się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Lwowską motorowerzyście. W wyniku zderzenia się pojazdów kierujący motorowerem, 28-letni mieszkaniec gminy Jasło oraz jego 24- letnia żona, pasażerka skutera, z obrażeniami trafili do szpitala. Kierowca volkswagena nie ucierpiał w zdarzeniu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 
 Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło