wtorek, 9 sierpnia, 2022

Zjazd sołtysów powiatu jasielskiego

0
Zjazd sołtysów powiatu jasielskiego
Udostępnij:

Wczoraj w sali Domu Ludowego w Brzyskach odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Jasielskiego, którego tematem była pomoc gospodarcza i społeczna oferowana mieszkańcom poszczególnych wsi.

Dzięki sołtysom i ich zaangażowaniu w życie lokalnych społeczeństw ludzie mogą aktywniej działać i realizować małe przedsięwzięcia.

W swoim działaniu, pełniąc funkcję wójta Gminy Brzyska, w sposób szczególny opieram się na bliskiej współpracy z sołtysami gminy. Dzięki państwa zaangażowaniu jesteśmy ważnym miejscem na mapie powiatu jasielskiego, a nasi mieszkańcy mają wiele powodów do dumy. Przed nami jeszcze wiele pracy, ale mam nadzieję, że wspólnymi siłami osiągniemy wytyczone cele, a to zebranie przyczyni się do podjęcia rozważań i trafnych decyzji na temat działalności sołectw z powiatu jasielskiego – mówił Rafał Papciak wójt Gminy Brzyska

Sołtysi powiatu jasielskiego nie mogą narzekać na brak współpracy zarówno ze swoimi wójtami. Nie ma również problemu z dotarciem do starosty jasielskiego. Naszą siłą jest to, że nawzajem z sołtysami rozwiązujemy swoje problemy. Chciałabym podziękować wójtowi Gminy Brzyska Rafałowi Papciakowi za wspaniałe przyjęcie nas na terenie swojej gminy – mówił prezes społeczno-kulturalnego Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Jasielskiego Daniela Baraniewicz.

Podczas spotkania wystąpił zespół ,,Jeruzalem’’, działający w gminnym centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzyskach.

Klaudia Kosiba

fot. Klaudia Kosiba

{gallery}galerie/spotkanie_wojtow{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj