wtorek, 21 marca, 2023

Jasło do poprawki

0
Jasło do poprawki
Udostępnij:

Za nami połowa kadencji obecnej rady miasta i obecnie rządzącej ekipy. W mojej ocenie dorobek oraz sposób zarządzania miastem wypada dość nieciekawie.

Brak decyzyjności, brak pomysłu na rządzenie i rozwój miasta, odpływ uzdolnionych młodych ludzi powoduje, że miasto wymiera. Po skonsumowaniu programów i projektów poprzedniej ekipy nie widać nowych, które nakierowane byłyby na rozwój miasta i zatrzymanie postępującej degradacji miasta. Brak dostępności burmistrza dla urzędników i petentów, a także dla komisji rady miasta, wiecznie rozjazdy burmistrza po delegacjach (po których to wyjazdach należałoby oczekiwać określonych korzyści dla miasta, a jedyną namacalną korzyścią jest pstryknięcie sobie „fotki” z atrakcyjnego wyjazdu) – to jeszcze jeden z przykładów z bezsilności obecnej władzy oraz uciekanie przed dyskusjom nad istotnymi problemami miasta.

Cieszę się, że akurat w tym okresie powstaje nowy portal internetowy, a znając ostre pióro Pani redaktor Ewy Wawro  oraz możliwość wypowiadania się na forum portalu myślę, że uda nam się podjąć merytoryczną  próbę naprawy miasta i zmusi naszych włodarzy miejskich do zajęcia się problemami miasta i regionu.  

Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku  użytkownikom portalu i wszystkim mieszkańcom Jasła

Henryk Rak
wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jasła

Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale „Z prawa i z lewa”. Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj