czwartek, 18 sierpnia, 2022

3. majowa noc z JDK

0
3. majowa noc z JDK
Udostępnij:

Średniowieczna wioska rycerska, mini jarmark, pokazy walk średniowiecznych wojów, koncert orkiestry dętej i solistów JDK, to tylko niektóre z atrakcji trzeciej Majowej Nocy z Jasielskim Domem Kultury. Wszystkie nocne marki zapraszamy w piątek (17 maja), początek imprezy o godzinie 17.
Przybyli będą mogli zobaczyć jak toczyło się życie w średniowiecznej wiosce, spróbować ulepić swój własny garnek, zobaczyć uzbrojenie wojów, a także na mini jarmarku zapoznać się z tradycyjnymi wyrobami snycerskimi, poznać tajemnice ziołolecznictwa czy skosztować tradycyjnych pierników.

Miłośników prac Stanisława Hübnera zapraszamy na wernisaż artysty, który rozpocznie się o godzinie 18. Godzinę później odbędzie się koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia i Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle z udziałem solistów i zespołu Fermata z Jasielskiego Domu Kultury. O godzinie 20 – tej w okres międzywojenny przeniosą nas piosenki Henryka Warsa podczas koncertu „Nic o Tobie Nie Wiem”. O 21 przed budynkiem JDKu odbędzie się pokaz walk średniowiecznych wojów a następnie „Zumba pod gwiazdami”, którą poprowadzi Katarzyna Przepiórka. Na zakończenie widzowie będą mogli posłuchać największych przebojów Stevie Wondera w niecodziennej, jazzowej aranżacji.

pch (JDK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj