sobota, 13 sierpnia, 2022

Do 15 XII trwa nowa edycja Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto”

0
Do 15 XII trwa nowa edycja Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto”
Udostępnij:

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego przypominam, że jeszcze do połowy grudnia można zgłaszać prace w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”. Jego współorganizatorem jest jasielski Młodzieżowy Dom Kultury. Po raz kolejny serdecznie zapraszamy do udziału w nim wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z naszego miasta i regionu. W tym roku odbywa się dwudziesta edycja konkursu i nosi tytuł „Zaskakujące widoki Jasła”.
Oczekujemy, że jego uczestnicy ukażą mniej znane, dotychczas nie widziane lub często niezauważane na co dzień odcienie i oblicza naszego miasta. W Jaśle jest przecież tak wiele miejsc, obiektów, zjawisk które mogą być inspiracją do uchwycenia czegoś ciekawego w kadrze aparatu. Jako organizatorzy uważamy, że warto pokusić się aby spojrzeć na te rozmaite „widoki” Jasła w sposób nieco inny niż dotychczas, mniej standardowy, ożywić je, wydobyć z nich nowe, dotychczas nie zauważone piękno, ująć je z zaskakującej perspektywy, światła, cienia, ruchu. Liczymy na to, że każdy z uczestników konkursu podejdzie do tematu subiektywnie, autorsko i z różnych stron: społecznej, historycznej, kulturowej, przyrodniczej, architektonicznej itp.

Zapraszamy zatem wszystkich mieszkańców i sympatyków naszego grodu do fotografowania różnych „zaskakujących” wydarzeń, miejsc i scen dnia codziennego lub okazjonalnych w Jaśle. Prosimy o podzielenie się z nami wynikami swych działań artystycznych. Zachęcamy przeto wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie, jeszcze zostało nieco czasu, i do zaprezentowania swoich prac. Szczegóły jubileuszowego XX Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – „Zaskakujące widoki Jasła” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jasła znajdują się w regulaminie, który umieściliśmy na naszej stronie internetowej oraz ogłosiliśmy w mediach informując o konkursie we wrześniu tego roku.

Prezes SMJiRJ Wiesław Hap

Regulamin konkursu do pobrania w załączniku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj