sobota, 25 marca, 2023

Miś na Kwiatowej

0
Udostępnij:

W najbliższą sobotę, 13 sierpnia zapraszamy na Kwiatową na kolejny seans filmowy. Tym razem zaprezentowana zostanie kultowa komedia Stanisława Barei pt. „MIŚ”(1981). Liczymy, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów i o godz. 21.00 zaczniemy seans.
Wszystkich zawiedzionych (i nie tylko) serdecznie zapraszamy 19 sierpnia (piątek) na godz. 20.00 do Jasielskiego Domu Kultury – na projekcję filmu pt. „Birdman”, która ze względu na niesprzyjającą pogodę nie odbyła się 6 sierpnia. Wstęp bezpłatny.

Przypominamy, że 13 sierpnia autobus na Kwiatową z przystanku przy ul. Farna odjedzie o godz. 20.30. Powrót po projekcji filmu.

I tak, kończymy cykl wakacyjnego kina plenerowego na Kwiatowej 2016. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spodobała się Państwu i chcielibyście by była kontynuowana w roku przyszłym. Wszystkim, którzy skorzystali z naszej oferty, a było ich naprawdę sporo, w tym także dzieci, dla których wieczorne kino w plenerze było super frajdą – serdecznie dziękujemy za wspólne spędzenie czasu w fajnej, wakacyjnej atmosferze.

Dziękujemy również pracownikom Intact Group Sp. z o.o. Warszawa, Ośrodka Rekreacyjnego na Kwiatowej, Straży Miejskiej w Jaśle, Jasielskiego Domy Kultury, Zakładowi Miejskiej Komunikacji Samochodowej oraz Restauracji „U Schabińskiej” za zaangażowanie oraz wszystkim lokalnym mediom, które promowały nasze „Wakacyjne Kino Plenerowe” J.

UMJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj