środa, 28 lutego, 2024

Misja dyplomacja – spotkanie z Łukaszem Walewskim

0
Udostępnij:

6 października br. w ramach XII Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Łukaszem Walewskim, który wprowadzi nas w świat protokołu dyplomatycznego i zasad savoir-vivre.

Łukasz Walewski to dziennikarz radiowej Trójki. Prowadzi audycje: Trzecie oblicze dyplomacji, Trzy strony świata i Europa od kuchni. Jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Łódzkim, autorem książek Przywitaj się z królową. Gafy, wpadki, faux pas i inne historie oraz Ambasadorowie. Czego nie powie Ci królowa.

Jak sam wspomina, magię radia poznał jako dziecko, gdy do Polskiego Radia Łódź zabrał go tata. Potem po latach znów trafił do studia, ale tym razem już za stery mikrofonu i wtedy do magii dołączyła pasja. Jest miłośnikiem podróży, Hiszpanii i dobrego poczucia humoru. Sam czasem też popełnia gafy.

Patronat medialny nad XII Jasielskim Festiwalem Literackim i Regionalnym sprawują: TVP Rzeszów, TV Jasło, Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, Gazeta Codzienna Nowiny, Tygodnik Nowe Podkarpacie, Fakty Jasielskie, Miesięcznik Obiektyw Jasielski oraz portale: www.itvpoludnie.pl, www.nowiny24.pl, www.terazjaslo.pl, www.twojejaslo.pl, www.jaslonet.pl, www.miastojaslo.pl, www.wirtualnejaslo.pl.

Spotkanie odbędzie się 6 października br. o godz. 16.30 w Centrum Informacji Lokalnej MBP w Jaśle.

Zapraszamy!

MBP w Jaśle