piątek, 12 sierpnia, 2022

O małym Julku i dużym Julianie

0
O małym Julku i dużym Julianie
Udostępnij:

Chcesz dowiedzieć się czym fascynował się mały Julek Tuwim? Jakie perypetie towarzyszyły jego pomysłowym zabawom? Weź udział w grze ulicznej „Magiczny świat Juliana Tuwima”, organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, która odbędzie się 28 sierpnia 2013 r. o godz. 12.00 w Parku Miejskim.
Podczas gry wysłuchamy głośnego czytania o nietuzinkowym dorastaniu autora słynnej „Lokomotywy” w książce Agnieszki Frączek „Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą”. Zamienimy się w dociekliwych poszukiwaczy zagubionych liter, które zebrane w całość pozwolą nam dowiedzieć się ważnych informacji o życiu piszącego. Sprawdzimy swoje umiejętności w oswajaniu literackiego zaskrońca. Znajdziemy zagubione frazy wierszy i weźmiemy udział w quizie ze znajomości bohaterów utworów Tuwima.

Zgłoszenia do udziału w grze przyjmujemy do dnia 26 sierpnia 2013 roku w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Gra uliczna realizowana jest w ramach projektu „Wariacje literackie”, który dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat medialny nad projektem sprawuje między innymi portal: www.twojejaslo.pl.

MBP w Jaśle

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj