poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Pierwszy krok do literackiej sławy

0
Pierwszy krok do literackiej sławy
Udostępnij:

Rusza XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.
Piszesz wiersze lub opowiadania? Zamiast składać rękopisy w szufladzie, zaprezentuj swoją twórczość szerszemu kręgowi odbiorców. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i przyślij maksymalnie 5 wierszy lub 2 opowiadania. Regulamin konkursu i kartę uczestnika wraz z oświadczeniem można pobrać ze strony biblioteki: www.mbp.jaslo.pl. Tylko utwory uczestników, którzy spełnili kryteria podane w regulaminie będą rozpatrywane przez jury konkursu. Prace laureatów zostaną nagrodzone i opublikowane w tomiku wydawanym przez bibliotekę. Dodatkowo z utworami laureatów konkursu będzie można zapoznać się oglądając wystawę nagrodzonych utworów w holu biblioteki, udostępnioną po uroczystym finale konkursu.

Termin nadsyłania prac upływa 10 stycznia 2014 r. Nie wahaj się! Spróbuj swoich sił! Może to będzie twój pierwszy krok do sławy.

Szczegółowe informacje:

Oddział dla Dzieci MBP w Jaśle

Magdalena Chart

Tel. 13 446 26 02 wewn. 35

dzieci@mbp.jaslo.pl

MBP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj