sobota, 22 czerwca, 2024

POLSKI! PO-WIEDZ to poprawnie!

0
POLSKI! PO-WIEDZ to poprawnie!
Udostępnij:

17 października 2013 r. o 17:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej językowej zabawy. Jak mówić ładnie i poprawnie podpowie Anna Kędzior, logopeda. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „POLSKI! PO-WIEDZ TO!” realizowanego przez jasielską Bibliotekę.
Podczas spotkania przekonamy się, jak w prosty sposób na co dzień możemy ćwiczyć aparat mowy. Poznamy zabawy, które sprzyjają rozwijaniu prawidłowej wymowy u dzieci, będzie też okazja do rozmowy ze specjalistką o tym, na co szczególnie rodzice powinni zwracać uwagę, by ich pociechy mówiły ładnie, wyraźnie i poprawnie.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

Partnerami w realizacji projektu są: I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Jaśle, Klub Seniora przy JSM w Jaśle, Klub Poetów i Twórców Ludowych „Michalina”, Klub Powiększania Wyobraźni, Klub Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Patronat medialny nad projektem sprawują: Polskie Radio Rzeszów, Via Katolickie Radio Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło, oraz m.in. portal: twojejaslo.pl

MBP w Jaśle