piątek, 12 lipca, 2024

Robisz zdjęcia? Zapraszamy!

0
Udostępnij:

Jeszcze tylko kilka dni – do 15 XII – pozostało miłośnikom fotografii żeby złożyć swoje prace w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

W tegorocznej edycji popularnego konkursu, jego organizatorzy: Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, proponują Uczestnikom temat „Jasielska codzienność – Jaślanie na co dzień”. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i regionu. Zależy nam na tym, aby uczestnicy ukazali jaślan w ich codziennych zajęciach, pracy, nauce, realizacji pasji, podczas aktywnego wypoczynku – na tle obiektów miasta, jego ulic, placów, zakładów, szkół etc. Zachęcamy do twórczej pracy i do pokazania własnych ujęć takiej codzienności.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXIII Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jasła i Prezesa Polwax S.A. Jasło znajdują się w jego regulaminie.

SMJiRJ i MDK w Jaśle

regulam