piątek, 19 sierpnia, 2022

Smak letniej przygody – wakacje w MBP w Jaśle

0
Smak letniej przygody – wakacje w MBP w Jaśle
Udostępnij:

Wakacje bez nudy i próżnowania – to jest możliwe! Zasmakuj letniej przygody i weź udział w wakacyjnych spotkaniach w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-11 lat do udziału w kreatywnych zajęciach połączonych z dobrą zabawą. Na uczestników „Smaku letniej przygody” czeka szereg ciekawych i aktywnych form spędzania wolnego czasu. Niezależnie od pogody w bibliotece zawsze zaświeci słońce, dzięki głośnemu czytaniu, różnorodnym zajęciom literacko-artystycznym, zabawom integracyjnym oraz niespodziankom, jakie przygotowano specjalnie z myślą o różnych zainteresowaniach i preferencjach czytelniczych dzieci. W tegoroczne wakacje najmłodsi przyjrzą się zagadkowym misjom tropicieli, uczestnicząc w zajęciach inspirowanych literaturą detektywistyczną w Filii nr 1 i Oddziale dla Dzieci. Wraz z Filią nr 2 wzdłuż i wszerz okrążą świat by dowiedzieć się w co bawią się rówieśnicy z różnych stron kuli ziemskiej i nie tylko, a wspólnie z Filią nr 3 odwiedzą upalną Grecję poznając kulturę i obyczaje starożytnego miasta. Dzieci dodatkowo będą miały okazję uczestniczyć w zajęciach w obserwatorium astronomicznym, prowadzonych przez Ryszarda Prajsnara, nauczyciela fizyki w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Stanisława Leszczyńskiego.

Każdemu spotkaniu w ramach Smaku letniej przygody  towarzyszyć będzie głośne czytanie polecanej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom” literatury dla dzieci, wzbogacającej wiedzę i promującej pozytywne wartości. Szczegółowy harmonogram spotkań dostępny jest  na stronie www.mbp.jaslo.pl

Spotkania odbywać się będą o godz. 12.00

  • Oddział dla Dzieci (ul. Kołłątaja 1) środy
  • Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) środy
  • Filia nr 2 (ul. Kopernika 8) czwartki
  • Filia nr 3( ul. Szopena 22) wtorki

Zasmakuj letniej przygody z biblioteką! Zapraszamy!

MBP w Jaśle

{gallery}galerie/smak_letniej{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj