poniedziałek, 20 marca, 2023

Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Żmigrodzie zaprasza …

0
Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Żmigrodzie zaprasza …
Udostępnij:

Starostwo Powiatowe w Jaśle oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Żmigrodzie zapraszają na Dzień Otwarty połączony z I edycją konkursu pt. „ Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem”, który odbędzie się 30 października 2013r. o godzinie 10.00.
Dzień Otwarty jest skierowany głównie do mieszkańców powiatu jasielskiego a w szczególności do rodziców bądź opiekunów osób niepełnosprawnych. Podczas Dnia Otwartego ŚDS zaprezentuje swoją działalność i ofertę dla osób zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach w ŚDS w Nowym Żmigrodzie.

Towarzyszący Dniu Otwartemu konkurs pt. „ Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem” jest skierowany do innych działających w Województwie Podkarpackim Środowiskowych Domów Samopomocy i ma na celu rozwijanie twórczości uczestników, a także promocję ekologii.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:

– Forma przestrzenna wykonana z surowców wtórnych, w tym roku jest to plastik

– Halloween-owy uśmiech, praca wykonana z dyni charakterystycznych dla Halloween.

W konkursie będzie się liczyć pomysłowość oraz innowacyjność wykonania.

Do udziału w Dniu Otwartym zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby. Rozpoczynamy o godzinie 10.00, zaprezentujemy naszą działalność; uczestnicy i pracownicy rozbawią publiczność występem kabaretowym; będzie można zobaczyć wystawy naszych prac a także innych Środowiskowych Domów Samopomocy; na zakończenie odbędzie się koncert galowy w wykonaniu ogniska muzycznego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Warto wziąć udział i zobaczyć jak funkcjonują ośrodki wspierające i aktywizujące osoby niepełnosprawne. Wasz udział może przynieść uśmiech osobom niepełnosprawnym, które liczą na wsparcie i ciepłe przyjęcie.

Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie
Małgorzata Łysik

ŚDS Nowy Żmigród

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj