sobota, 25 marca, 2023

Warsztaty tańca indyjskiego

0
Warsztaty tańca indyjskiego
Udostępnij:

MDK w Jaśle zaprasza na warsztaty taneczne, które poprowadzi Anna Początek – Rati Rasa. Zajęcia odbędą się 20 lutego i adresowane są do młodzieży i dorosłych.
Anna Początek – Rati Rasa, to  tancerka, choreograf i instruktor tańca indyjskiego, tańca współczesnego oraz fitness. Ponad osiem lat pobierała nauki od najznakomitszych znawców tej starożytnej sztuki, m.in. Suparna Banerjee Radzika Clavier, Mahavishnupriya. Przeszło sześć lat spędziła w Belgii; przez cztery lata jej taniec był nieodzowną atrakcją dla turystów zwiedzających Radhadesh (Chateau de Petite Somme). Po powrocie do kraju nadal aktywnie występuje i regularnie naucza, głównie tańca bollywood (półklasyczna wersja tańca indyjskiego używana na potrzeby przemysłu filmowego). Ma spore doświadczenie w pracy dydaktycznej – jej studentami są dzieci, młodzież, dorośli, a także seniorzy.

Zajęcia odbywać będą w Młodzieżowym Dom Kultury w Jaśle, 20 lutego (środa), w godzinach od 17.00 – 20.00. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 20 zł. Zajęcia adresowane są do młodzieży i dorosłych.

Zapisy i płatność – do dnia 6 lutego
nr tel. 13 446 59 25
Liczba miejsc – ograniczona, max 20 osób (decyduje kolejność zgłoszenia).

dr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj