środa, 21 lutego, 2024

Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

0
Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”
Udostępnij:

W tym roku Miasto Jasło obchodzi swoje 650 – lecie, a Stowarzyszenie Miłośników Jasła   i Regionu Jasielskiego – 50 – lecie. Jest ono wydawcą szeregu publikacji, inicjatorem  i organizatorem wielu przedsięwzięć i konkursów, m.in. takich jak cykliczny Turniej Wiedzy o Jaśle oraz Konkurs Fotograficzny „Jasło – Moje Miasto”.
Tym razem zapraszamy do udziału w tym ostatnim, którego współorganizatorem jest jasielski Młodzieżowy Dom Kultury. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i i regionu. Tegoroczna XXI edycja nosi tytuł: „Pozdrowienia           z 650 – letniego Jasła”. Jak co roku patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła.

Jako organizatorom zależy nam na tym, aby uczestnicy ukazali ciekawe, „pocztówkowe” oblicze naszego miasta, które w interesujący sposób zaprezentuje Jasło. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych autorskich wizji takiej fotograficznej pocztówki.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXI Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – „Pozdrowienia z 650 – letniego Jasła” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jasła znajdują się w jego regulaminie – do pobrania w załączniku

SMJiRJ