poniedziałek, 22 lipca, 2024

Udane podsumowanie 2021 roku

0
Udane podsumowanie 2021 roku
fot. arch.
Udostępnij:

Nasz JASKIER, pierwszy z polnych kwiatów, które „sadzimy” na osiedlu ZIELONA KOTLINA, już tętni życiem. Wszyscy nowi lokatorzy już odebrali klucze do swoich mieszkań, prace wykończeniowe idą pełną parą. Niektórzy Nowy Rok powitają już na „nowych śmieciach”.

Koniec roku to czas podsumowań, a ten rok inwestycyjnie był dla nas bardzo udany. Z radością i nieskrywaną satysfakcją witamy nowych Członków Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na początku roku 6 nowych mieszkań zrealizowanych na osiedlu „Gamrat” zostało oddanych do użytku, w listopadzie uruchomiliśmy kolejną inwestycję mieszkaniową w Bieczu. Zgodnie z przyjętymi założeniami zakończyliśmy budowę naszego JASKRA, pierwszego budynku wielorodzinnego z kilku inwestycji, które zrealizujemy na osiedlu ZIELONA KOTLINA.

W listopadzie zakończyliśmy realizację i oddaliśmy do użytku czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny JASKIER, z garażem podziemnym i parkingiem zewnętrznym, położony przy ulicy Na Kotlinę 27. Łącznie znajduje się tam 48 samodzielnych lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 2 186 m2. W usytuowanym w świetnej lokalizacji bloku, z dala od głównych dróg a jednak blisko centrum miasta, lada dzień swoje nowe gniazda uwiją nowi lokatorzy. Tymczasem blok tętni życiem, ekipy wykończeniowe mijają się co krok, samochody dostawcze raz po raz dowożą panele podłogowe, płytki łazienkowe i całe wyposażenia sanitarne, meble … Żartobliwie mówiąc ruch na klatkach schodowych jak na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie albo co najmniej w pobliskim Kauflandzie.

Ale koniec roku to także czas snucia planów, tych najbliższych, jak i stawiania sobie nowych, dalekosiężnych celów. Nasze inwestycyjne zamierzenia są bardzo ambitne i bardzo realne. I wszystkie będziemy starali się sprawnie zrealizować.

Na początek zaplanowaliśmy dokończenie inwestycji w Bieczu, ul. Parkowa 20

Prace budowlane idą tam pełną parą, inwestycja „wyszła” z ziemi, teraz już pójdzie bardzo szybko, a nowi Lokatorzy zamieszkają tam już III kwartale 2022 roku.

A co nowego nas czeka? Zapowiadana już przez nas kolejna inwestycja na osiedlu ZIELONA KOTLINA. NIEZAPOMINAJKA i RUMIANEK, to dwa nieduże bloczki, w których będzie łącznie 48-em lokali mieszkalnych, powstaną w zachodniej części osiedla, przy ulicy Polnych Kwiatów. Prace projektowe praktycznie zostały zakończone, na wszystkie projektowane mieszkania są chętni, ale ciągle to jeszcze tylko plany, jeszcze rezerwacje. Czekamy na projekt techniczny i pozwolenie na budowę ulicy Polnych Kwiatów. To warunek konieczny by uruchomić procedurę wyboru wykonawcy i doprecyzować szczegóły współpracy z władzami miasta Jasła i ruszamy z budową.

Koniec roku to także okazja do składania życzeń świąteczno-noworocznych, a zatem korzystając z okazji pragniemy gorąco przywitać naszych nowych Lokatorów.

– Mamy nadzieję, że będzie się Wam z nami dobrze mieszkało, a my ze swej strony dołożymy wszelkich starań by tak się stało – zapewnia Janusz Przetacznik, prezes JSM. – Wszystkim naszym Mieszkańcom i Sympatykom składamy z serca płynące życzenia zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych razem, w gronie najbliższych. Niech wraz ze starym rokiem odejdą wszystkie troski i zmartwienia, a zdrowie – czyli to co najważniejsze w życiu – wszystkim Państwu dopisuje oraz szczęście, którego nigdy za wiele. Niech nadchodzący 2022 r. przyniesie spełnienie wszelkich marzeń i dążeń, niech przebiega drogą, na której zawsze można spotkać przyjaźń, życzliwość i zrozumienie.

Do Siego Roku!

artykuł sponsorowany