środa, 1 lutego, 2023

BiblioMOCNI w proMOCji! Nowy projekt MBP w Jaśle

0
BiblioMOCNI w proMOCji! Nowy projekt MBP w Jaśle
Udostępnij:

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację szkoleń i warsztatów dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego.

BiblioMOCNI w proMOCji! to projekt zakładający udział w: szkoleniach i warsztatach bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego. Bibliotekarze dzięki udziałowi w projekcie poszerzą zakres wiedzy merytorycznej, nabędą nowe umiejętności oraz poznają dobre praktyki na płaszczyźnie promocji działań wokół książki i biblioteki oraz kultury i życia społecznego. Domeną projektu będzie także możliwość poznania oraz wzajemnej integracji środowiska bibliotekarskiego. Projektowe wydarzenia będą odbywać się online lub stacjonarnie. Chcemy stworzyć bibliotekarzom z powiatu jasielskiego szansę do rozwoju, nabycia nowych umiejętności i możliwości przeobrażeń, które wykorzystają w pracy z czytelnikiem poprzez m.in. naukę atrakcyjnej prezentacji treści z wykorzystaniem grafiki literniczej, wiedzę na temat tego, jak badać potrzeby czytelników oraz budować własne zasoby.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.

Współorganizator projektu: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

MBP Jasło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj