niedziela, 5 lutego, 2023

Darek w półfinale Must Be The Music!

0
Darek w półfinale Must Be The Music!
Udostępnij:

Darek Wickowski wystąpi w półfinale popularnego programu „Must Be The Music”. Program będzie emitowany w niedzielę, 21 kwietnia, o godz. 20-tej w Polsacie.

Pochodzi z Osobnicy, ale od trzech lat razem z siostrą mieszka w domu dziecka w Wolicy. Jest uczniem IV klasy technikum ogrodniczego w Trzcinicy. Muzyka daje mu ucieczkę od codziennych problemów i wspomnień z przeszłości.

– Gdyby nie ona, z pewnością nie byłoby tak kolorowo – mówi Darek.

W eliminacjach do półfinału zaśpiewał utwór Eltona Johna „Can you feel the love tonight”. Dostał cztery razy „TAK” od jurorów.

– Darek już zaszedł bardzo daleko i osiągnął wielki sukces – podkreśla Renata Pięta, dyrektorka Domu Dziecka w Wolicy. – Jesteśmy bardzo z niego dumni, trzymamy mocno kciuki i cały czas mu kibicujemy.

Teraz wszystko zależy od nas, Darek liczy na głosy jaślan. Głosować można poprzez wysyłanie sms-ów w trakcie programu, ale także na facebooku i na stronie rmf.fm

„Must Be The Music” to nie pierwszy program muzyczny, w którym wystąpił Darek. W marcu ubiegłego roku piosenką „Przyjaciele po to są” Bogusława Meca, wyśpiewał sobie pierwsze miejsce w programie „Szansa na Sukces”.

Darek dostał 4 X TAK!

Ewa Wawro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj