poniedziałek, 30 stycznia, 2023

„Eko piosenki z małej scenki” już po raz XXII w MDK

0
„Eko piosenki z małej scenki” już po raz XXII w MDK
Udostępnij:

O ochronie przyrody i kwestiach związanych z ekologią śpiewały zdolne przedszkolaki w dniu 10 października 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle, w ramach XXII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków „Eko piosenki z małej scenki”.

Na scenie zaprezentowało się 113 dzieci z jasielskich placówek przedszkolnych. Młodzi wokaliści w pięknych, kolorowych strojach odśpiewywali ekologiczne utwory, dzięki którym mogliśmy się dowiedzieć w jaki sposób dbać o środowisko i dlaczego należy to robić. Podczas festiwalu rozbrzmiewały m.in. utwory „Jasne niebo, czysta woda”, „Sprzątajmy w rytmie reggae”, „Ziemia, wyspa zielona” i inne.

Każda grupa przedszkolna w podziękowaniu za udany występ otrzymała pamiątkowy dyplom ,który wręczała pani Elwira Musiałowicz –Czech, zastępca Burmistrza Miasta Jasła. Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Jaśle oraz Urzędu Miasta Jasła każde dziecko zostało także nagrodzone prezentem.

Dziękujemy wszystkim opiekunom i rodzicom, którzy przygotowali dzieci do występów podczas Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków „Eko piosenki z małej scenki”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się na tym przeglądzie.

MDK w Jaśle

{gallery}galerie/17_rok/eko_scenki{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj