niedziela, 24 września, 2023

Hej kolęda, kolęda – Jasełka w Przedszkolu Miejskim nr 10

0
Hej kolęda, kolęda – Jasełka w Przedszkolu Miejskim nr 10
Udostępnij:

18 grudnia br. w Przedszkolu Miejskim Nr 10 odbyła się „Uroczystość Jasełek”, która od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku to wydarzenie przybliżyły  nam dzieci z  oddziału III „Słoneczka”, prezentując swoje umiejętności wokalno – recytatorskie. Magia świątecznego nastroju, pełnego życzliwości i radości towarzyszyła całej prezentacji artystycznej.

Zgromadzonych gorąco powitała dyrektor przedszkola Pani Anna Kwiatkowska. W atmosferę betlejemskich wydarzeń wprowadziła całą społeczność przedszkolną  pani Kasia czytając fragment z Pisma Św. Mali artyści pod kierunkiem nauczycielek Pani Katarzyny Trynieckiej i Anny Faryj z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały, za perfekcyjne recytowanie wierszy oraz śpiewanie kolęd i pastorałek.

Na zakończenie pani Dyrektor złożyła wszystkim bożonarodzeniowe życzenia i podziękowała za udział i obecność. Wykonano pamiątkowe zdjęcia oraz nagrano film dla rodziców , którzy nie mogli być obecni z powodu pandemii.

Nauczycielki: K. Tryniecka, A. Faryj

NAJNOWSZE

POPULARNE