poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Informacja dla czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle

0
Informacja dla czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle
Udostępnij:

Szanowni Czytelnicy, w odpowiedzi na pytania o aktualną siedzibę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle informujemy, że Biblioteka działa nadal w lokalach zastępczych. W pomieszczeniach MBP przy ul. Kołłątaja 1 trwają prace związane z dostosowaniem do funkcjonowania w zmienionych warunkach po rozbudowie i remoncie Jasielskiego Domu Kultury.
O terminie ponownego otwarcia przy ul. Kołłątaja 1 będziemy informować na stronie internetowej www.mbp.jaslo.pl, w mediach społecznościowych Biblioteki oraz za pośrednictwem lokalnych mediów.

Tymczasem zapraszamy do korzystania z oferty Biblioteki Głównej w lokalach zastępczych: Wypożyczalnia dla Dorosłych i Oddział dla Dzieci – ul. Czackiego 2 (aula Gimnazjum nr 1), Czytelnia Główna i Centrum Informacji Lokalnej – ul. Kościuszki 47.

Zachęcamy także do odwiedzania filii bibliotecznych przy ul. Sobniowskiej 34 (Filia nr 1), ul. Kopernika 8 (Filia nr 2) oraz Szopena 22 (Filia nr 3).

Szczegółowy harmonogram godzin otwarcia znajduje się na stronie Biblioteki pod linkiem: http://strona.mbp.jaslo.pl/pl/Godziny-otwarcia.

MBP w Jaśle