wtorek, 18 czerwca, 2024

Jasło okiem aparatu – wybierz najlepsze zdjęcie

0
Jasło okiem aparatu – wybierz najlepsze zdjęcie
Udostępnij:

19 zdjęć bierze udział w lipcowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye. Głosowanie internetowe na najlepsze zdjęcie trwa od 3 do 16 sierpnia. Autor zdjęcia miesiąca otrzyma 100 zł, a jego zdjęcie wraz z wszystkimi zdjęciami zgłoszonymi do konkursu, rywalizować będzie o miano zdjęcia roku.

Głosowanie rozpoczęło się 3 czerwca br. o północy i zakończy się 16 czerwca br. również o północy. Głosujący może oddać codziennie jeden głos z jednego adresu IP na wybrane zdjęcie. Zagłosować można poprzez powiększenie miniaturki wybranego zdjęcia i kliknięcie pola „ZAGŁOSUJ”. Poniżej link do strony, na której odbywa się głosowanie.

http://www.jaslo.pl/pl/ankieta/zagosuj-na-najlepsze-zdjcie-lipca#overlay-context=pl/users/turystyka

Prawa autorskie

Przypominamy o kwestiach związanych z prawem autorskim. Zgodnie z regulaminem z chwilą zgłoszenia zdjęć do konkursu uczestnik udziela organizatorowi niewyłącznej licencji na korzystanie ze zdjęć z zachowaniem praw autorskich do przekazanych zdjęć. Udzielenie takiej licencji nie ogranicza autora do udzielania dalszych licencji do korzystania ze zdjęć. Jedynie w przypadku zdobycia nagrody uczestnik konkursu przekazuje organizatorowi autorskie prawa majątkowe do nagrodzonego zdjęcia. W konkursie uczestniczyć mogą również osoby niepełnoletnie (ukończone 13 lat). W takim przypadku konieczna jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.

Wygraj nagrody

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym etapie wybierane będą zdjęcia miesiąca (głosowanie internautów), w drugim zdjęcie roku (wybór zdjęcia przez komisję). Autor zdjęcia miesiąca otrzyma 100 zł, autorzy zdjęć roku kolejno: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 750 zł. Dodatkowo co miesiąc dwie osoby spośród uczestników otrzymają zestawy promocyjne.

Czekamy na zgłoszenia

Do końca sierpnia można dokonywać zgłoszeń do konkursu na najlepsze „zdjęcie sierpnia”, wybierane przez internautów. Każde zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, oświadczenie autora oraz max. 5 zdjęć. Zgłoszenia można dokonywać pocztą lub osobiście a także poprzez serwer ftp.

Szczegóły w regulaminie konkursu na oficjalnej stronie Miasta Jasła pod linkiem: http://www.jaslo.pl/pl/page/konkurs-fotograficzny-jas%C5%82o-fotoeye

Zapraszamy do udziału i głosowania!

UMJ