piątek, 2 grudnia, 2022

Na półmetku zimy z wyobraźnią w MBP

0
Na półmetku zimy z wyobraźnią  w MBP
Udostępnij:

Jak poruszyć wyobraźnię i miło spędzić czas? Wystarczy dołączyć do wspólnej zabawy z Miejską Biblioteka Publiczną w Jaśle.
O tym, że w zimie jest fantazyjnie i kolorowo przekonali się już uczestnicy pierwszego tygodnia feryjnych zajęć w ramach Zimy z wyobraźnią. Podczas wspólnych spotkań w bibliotece najmłodsi mają okazję, by zaprzyjaźnić się z fantazją i przenieść się do zakątka dobrej zabawy. Towarzyszą temu ciekawe propozycje zajęć, a podczas nich dużo uśmiechu i mnóstwo radości.

Odwiedzając Oddział dla Dzieci stworzyliśmy wspólnie Arktykę 3D, zagraliśmy w grę z żywymi pionkami, wzięliśmy udział w grach i zabawach zręcznościowych na śniegu i przenieśliśmy się do Krainy Pik-Poka, wykonując figurki morskich ptaków.

W Filii nr 1 wzięliśmy udział w gazetowej rewii mody, udaliśmy się na ostatni w tym karnawale bal, fantazyjnie malując twarze i urządziliśmy bitwę na śniegu.

Wraz z Filią nr 2 ożywiliśmy zimowe cudaki, wykonując ptaki z plastikowych butelek, wzięliśmy udział w mini inscenizacjach tworząc Śnieżne rymy Pani Zimy, zaprojektowaliśmy karki walentynkowe i bawiliśmy się na białym puchu.

Filia nr 3 zachęciła najmłodszych do spotkań ze sztuką, dzięki którym wykonaliśmy Kapelusz dla „Mona Lisy”, wykleiliśmy „Słoneczniki” Vincenta van Gogha, poznaliśmy historię Wieży Babel i ułożyliśmy z Słynne-obrazy puzzle.

W pierwszym tygodniu zajęć feryjnych w bibliotece wzięło udział 194 dzieci.

I Ty możesz dołączyć do wspólnej zabawy! Zapraszamy!

Szczegółowe informacje i harmonogram spotkań dostępne są na stronie www.mbp.jaslo.pl.

MBP w Jaśle

{gallery}galerie/ferie_mbp{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj