środa, 17 kwietnia, 2024

„”Przygody w krainie czarów”

0
„”Przygody w krainie czarów”
Udostępnij:

Jeszcze tylko przez 10 dni w MalGalerii II oglądnąć można wystawę fotografii pt. „Adventures in Wonderland”, którego autorką jest pochodząca z Sędziszowa Małopolskiego Urszula Kaczor.

Wernisaż wystawy odbył się 29 czerwca br. Oprócz zdjęć goście wernisażu mogli obejrzeć półgodzinny filmik, który został przygotowany specjalnie na tę okazję.

Zaprezentowane fotografie nawiązują do życia autorki. Przedstawiają jej uczucia i etapy dorastania. Projekt jest niesamowicie emocjonalny i osobisty. Dodatkowo do fotografii autorka przygotowała opis, aby każdy oglądający razem z nią mógł się przenieść w tą „Zaczarowaną Krainę” oraz cytat z jej ulubionej książki „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla.

Poza tym pozytywnym zaskoczeniem dla gości był „Magiczny Stół” przygotowany przez autorkę zdjęć, gdzie po oficjalnym rozpoczęciu goście zasiedli do wspólnej kolacji i rozmowy. Wszystkie te elementy połączone z muzyką pozwalały przenieść się do „Zaczarowanego Świata”.

– Dokładnie na tym mi zależało, abyśmy jako dorośli ludzie mogli wspólnie raz jeszcze, chociaż przez chwilkę zasmakować tego beztroskiego i kreatywnego dziecinnego czasu – wspomina autorka.

Tą ciekawą wystawę można oglądać do 26 lipca w MalGalerii II, Jasło ul. 17 Stycznia 189c.

Więcej informacji na temat fotografii: https://www.facebook.com/Adventures-in-Wonderland-Photography-119873935397606/

/dr/

{gallery}galerie/18_rok/wystawa_kaczor{/gallery}