sobota, 15 czerwca, 2024

Rodzinne Spotkanie przy Choince

0
Rodzinne Spotkanie przy Choince
Udostępnij:

W piątkowy wieczór, 15 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyło się Rodzinne Spotkanie przy Choince. W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście oraz rodzice z dziećmi uczęszczającymi m.in. na zajęcia taneczne i wokalne. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły grupy tańca nowoczesnego Jumpusie i Jumpiki, które zaprezentowały układy taneczne do przebojów świątecznych. Młodzi wokaliści wykonali piosenki świąteczne oraz wspólnie z publicznością zaśpiewali kolędę „Pomaluśku Józefie”. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały ozdoby choinkowe, którymi przyozdobiły piękną, żywą eMDeKowską choinkę.

W spotkaniu udział wziął także Starosta Jasielski Adam Pawluś, który złożył życzenia zgromadzonym. O obrzędach bożonarodzeniowych opowiadała Irena Becla, współzałożycielka i pierwsza Prezes Jasielskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu III Wieku w Jaśle.

W finale spotkania wystąpiła Orkiestra Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, która wykonała standardy świąteczne oraz tradycyjną kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. O słodki poczęstunek zadbała Rada Rodziców MDK w Jaśle.

Na czas Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Wychowankom i Rodzicom oraz odwiedzającym Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle życzenia wszystkiego, co najlepsze: wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej rodzinnej atmosfery, ciepła i wzajemnej bliskości, a w Nowym Roku samych sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń!

MDK w Jaśle

{gallery}galerie/17_rok/wigilia_mdk{/gallery}