piątek, 19 sierpnia, 2022

Swap książkę

0
Swap książkę
Udostępnij:

Są książki, które towarzyszą nam od dzieciństwa, które kochamy i chętnie wzięlibyśmy je ze sobą na bezludną wyspę. Ale są i takie, które po przeczytaniu stoją na półce i tylko zbierają kurz. Nietrafiony prezent, pochopny zakup, tytuły, które już się nam znudziły albo po prostu już z nich wyrośliśmy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle będzie okazja, by niepotrzebne książki z Twoich półek znalazły nowego czytelnika.

Jeżeli masz na półce książki, które już ci się znudziły, a nie są zniszczone, możesz skorzystać z okazji i wymienić je na inne. Akcja „SWAP książkę” opiera się na idei popularnego swappingu, nazywanego też szafingiem, w trakcie którego grupa entuzjastów mody wymienia się zbędnymi ubraniami.

Zasady akcji są proste:

każdy może przynieść dowolną liczbę książek. Oczywiście książki musza być w stanie nadającym się do użytku. Jeżeli uczestnik akcji znajdzie interesującą go pozycję u innego uczestnika może zaproponować jej właścicielowi swoją na wymianę. Książki można dowolnie wymieniać między sobą i negocjować warunki ich wymiany.

Akcja odbędzie się 10 maja w godz. 16:00-18:00 w holu MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych”.

MBP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj