sobota, 28 stycznia, 2023

Świat iluzji na osiedlach Żółków i Brzyszczki

0
Świat iluzji na osiedlach Żółków i Brzyszczki
Udostępnij:

Teatr Wyobraźni, gry i zabawy sprawnościowe dla najmłodszych i tych starszych, iluzjonistyczne sztuczki, chodzenie na szczudłach i żonglerka talerzami – to atrakcje kolejnych lipcowych, Wakacyjnych Spotkań Artystycznych, spędzanych z czarodziejem Maciejem Dudą „Damatusem” i jego asystentkami, którzy odwiedzili jasielskie osiedla Żółków i Brzyszczki. Tegoroczne imprezy prowadzą animatorzy ze Studia Magic ART wraz z instruktorami z JDK.

Łódzcy artyści rozpoczęli spotkanie specjalnym pociągiem do krainy iluzji. Każdy mógł wziąć udział w przedstawieniu teatralnym tworzonym za pomocą wyobraźni. Podczas spotkania nie zabrakło zabaw dla dzieci, jak i rodziców. Przybyli mogli spróbować swoich sił w tańcu z krawatami, który należało jak najszybciej założyć partnerowi gdy muzyka przestawała grać, a także w sztuczkach iluzjonistycznych. Artyści zabrali również milusińskich do Zagadkolandii, gdzie czekało na nich mnóstwo zagadek i słodkich nagród. Nie brakowało chętnych do utrzymania równowagi na Rolla Bolla czy kręcenia talerzami. Pomimo, że upał dokuczał i imprezy musiały odbywać się w budynkach, to humory najmłodszym dopisywały.

Zwieńczeniem imprezy był jak zwykle konkurs rysunkowy którego tematem brzmiał: „Moje czarodziejskie wakacje”. Wszystkie prace zostały nagrodzone, a różnorodność potraktowania tematu potwierdziła fakt, że dziecięca wyobraźnia nie ma granic.

Wakacyjne Spotkania Artystyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

pch (JDK)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj