piątek, 19 sierpnia, 2022

Tańce wśród piratów – Dzień Dziecka w Młodzieżowym Domu Kultury

0
Tańce wśród piratów – Dzień Dziecka w Młodzieżowym Domu Kultury
Udostępnij:

Uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, ale i rodziców, znakomita zabawa, sportowa rywalizacja, pokazy samochodów policyjnych, pirackie gry i wiele innych atrakcji – tak wyglądał Dzień Dziecka w jasielskim Ogródku Jordanowskim. Czterogodzinne spotkanie na pewno zapadnie w pamięci przybyłym na to wydarzenie dzieciom , bowiem tego dnia nikt się na pewno nudził!

Dzisiejsze popołudniowe wydarzenie rozpoczęło się występem wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury. Najmłodsi zachwycali swoim pięknym głosem. Od godziny 15.30 rozpoczął się interaktywny program „Tańce wśród piratów”, poprowadzony przez agencję eventową ALTERNATYWA z Mielca (http://www.alternatywa.mielec.pl/). Na dzieci czekały gry i zabawy pirackie, turniej rodziny kontra piraci, mydlane szaleństwa, malowanie kredą i gra terenowa, w której wzięło udział 45 osób.

W takim dniu najważniejsza jest dobra zabawa. Tutaj na pewno jej nie brakuje. Świetna inicjatywa, dodatkowo dobrze zorganizowana. Patrząc na moje uśmiechnięte dzieci wiem, że był to dobry pomysł, by je tutaj zabrać – mówiła Wiola, która na dzisiejsze wydarzenie, zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury, przyszła z 4-letnią Zuzą i 7-letnim Wiktorem.

Oprócz pirackich przygód, tego dnia dzieci mogły również wypróbować swoich sił w chodzeniu na szczudłach, zorbingu, czy strzelnicy.

Na tych, którzy mają dobre poczucie humor, czekała fotobudka FulloFun. Radość ze śmiesznych zdjęć była nie do opisania!

Na imprezie pojawili się również policjanci, udostępniając do zwiedzania policyjne samochody i motocykle, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród chłopców. Dziewczynki natomiast z radością czekały na malowanie twarzy.

Chciałabym mieć kolorowego motyla. W domu mam książkę, gdzie jest ich mnóstwo. Fajnie by było mieć jednego na swoim policzku! – mówiła podekscytowana Ania.

Organizatorami dzisiejszej imprezy byli: Powiat Jasielski, Urząd Miasta Jasła (Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii), Komenda Powiatowa Policji w Jaśle oraz Powiatowe Młodzieżowe Centrum MOC WOLONTARIATU.

Atrakcje ufundowali również mecenasi kultury z naszego terenu.

 Sponsorem Głównym Dnia Dziecka 2014 było Polskie Górnictwo  Naftowe i Gazownictwo  SA.

Do pozostałych fundatorów imprezy zaliczają się: Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A., Habys Sp. z o.o., POLWAX S.A., Petrosoft.pl, Argus Sp. z o.o., Flexodruk Jasło, GRAN-PIK Liwocz, Bodman Pracownia Sitodruku, Merkury Market, Nowy Styl Group, CKP AIRSOFT Jasło, Triplexsis.

Patronat medialny sprawował miedzy innymi portal twojejaslo.pl

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z Dnia Dziecka.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj