piątek, 12 lipca, 2024

Ważne dla Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle

0
Ważne dla Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle
Udostępnij:

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle informuje, że w związku z realizacją projektu rozbudowy Jasielskiego Domu Kultury, Biblioteka Główna przy ul. Kołłątaja 1 od 2 lutego br. będzie nieczynna do czasu uruchomienia w lokalu zastępczym.

Wiemy, że czytanie jest dla jaślan ważne, dlatego na czas zamknięcia chcemy zapewnić naszym czytelnikom jak najlepszy dostęp do zbiorów i informacji. Do 31 stycznia czytelników Oddziału dla Dzieci i Wypożyczalni dla Dorosłych zapraszamy do skorzystania z możliwości wypożyczenia dwa razy większej ilości książek. Jeśli termin ich zwrotu przypadnie w okresie, kiedy Biblioteka będzie nieczynna, kary regulaminowe będą anulowane.

O wszelkich zmianach związanych z funkcjonowaniem Biblioteki będziemy informować na naszej stronie www.mbp.jaslo.pl oraz w bibliotecznym newsletterze. Czytelników, którzy nie prenumerowali dotąd newslettera, zapraszamy do skorzystania z tej usługi na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do odwiedzin w filiach Biblioteki przy ul. Sobniowskiej 34 (Filia nr 1), Kopernika 8 (Filia nr 2) i Szopena 22 (Filia nr 3).

Wszystkim naszym czytelnikom i sympatykom dziękujemy za ponad 170 tysięcy odwiedzin i 215 tysięcy książek wypożyczonych przez Jaślan w minionym roku. Mamy nadzieję, że mimo niedogodności związanych z remontem JDK, czytanie nadal pozostanie jedną z Państwa ulubionych aktywności.

MBP Jasło