piątek, 19 sierpnia, 2022

Zagrają dla Łukasza

0
Zagrają dla Łukasza
Udostępnij:

W sobotę w JDK wyjątkowy koncert. Muzycy z Jasła i okolic zagrają charytatywnie dla Łukasza, Gogosza, czterokrotnego Mistrza Polski w rugby na wózkach. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na zakup rowera, na którym niepełnosprawny jaślanin chce walczyć o kolejne medale. Pomóżmy mu spełnić marzenie.

Muzycy zagrają utwory w aranżacjach znanych z koncertów MTV Unplugged. Będzie można usłyszeć kawałki takich wykonawców jak m.in. Nirvana, Pearl Jam, Eric Clapton, The Cranberries, Alanis Morisette, Alice In Chains, Staind, Korn, Hey, zagrane AKUSTYCZNIE przez członków zespołów Tug Boat, Mindfield, Krusher, Humanoid, Hornblend, Soundscape oraz muzyków solowych.

Ten wyjątkowy koncert połączony jest z akcją charytatywną na rzecz jaślanina Łukasza Gogosza, jednego z najlepszych jasielskich sportowców, poruszającego się na wózku inwalidzkim. 31- letni obecnie mężczyzna w 1998 roku uległ poważnemu wypadkowi. Od tego czasu nie chodzi, ale nie przeszkadza mu to w prowadzeniu normalnego życia. Czynnie uprawia sport, odnosząc spore sukcesy. Na swoim koncie ma m.in. czterokrotne mistrzostwo Polski w Rugby na Wózkach. Ponadto uczestniczył w wielu imprezach o charakterze międzynarodowym.

Więcej: Pomóżmy Łukaszowi

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rower dla Łukasza.

Wstęp wolny. Sobota, 11 maja, godz. 19. Jasielski Dom Kultury.

ew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj