niedziela, 14 lipca, 2024

Zwyciężył Pałacyk Sroczyńskich

0
Zwyciężył Pałacyk Sroczyńskich
Udostępnij:

Zdjęcie Pałacyku Sroczyńskich, w którym mieści się Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle, zwyciężyło w głosowaniu internetowym na zdjęcie kwietnia. Zwycięzca otrzyma 100 zł, a jego zdjęcie w drugim etapie rywalizować będzie o miano zdjęcia roku.
W głosowaniu internetowym, które trwało od 4 maja do 18 maja br. brały udział 22 zdjęcia.

Zgodnie z regulaminem konkursu, zwycięzcą został autor zdjęcia, które uzyskało najwięcej głosów internautów. Autorem zdjęcia jest Jakub Frączek (426 liczba otrzymanych głosów), natomiast zestawy promocyjne trafią do Konrada Maziarza i Zbigniewa Dranki.

Szczegółowa informacja o wynikach konkursu na zdjęcie kwietnia została zamieszczona na stronie internetowej www.jaslo.pl w zakładce „Konkurs fotograficzny Jasło FOTOEye” – Zwycięzcy.

Celem konkursu ogłoszonego przez Miasto Jasło jest przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób walorów turystycznych Jasła, zachowanie na zdjęciach zmian zachodzących w Jaśle oraz utworzenie miejskiej galerii fotograficznej.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym etapie wybierane będą zdjęcia miesiąca (głosowanie internautów), w drugim zdjęcie roku (wybór zdjęcia przez komisję). Autor zdjęcia miesiąca otrzyma 100 zł, autorzy zdjęć roku kolejno: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 750 zł.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

  • zrób zdjęcie związane z Jasłem
  • zgłoś je do konkursu fotograficznego
  • wygraj nagrody i upominki z Jasła

Jak zagłosować na wybrane zdjęcie?
Głosowanie internetowe trwać będzie przez 14 dni po opublikowaniu wszystkich zdjęć zgodnych z założeniami konkursu.

Szczegóły w regulaminie konkursu na oficjalnej stronie Miasta Jasła.

Zapraszamy do udziału i głosowania!

UMJ