wtorek, 21 maja, 2024

1% podatku dla Kamilka – jednego z trojaczków

0
1% podatku dla Kamilka – jednego z trojaczków
Udostępnij:

Kamilek jest jednym z jasielskich trojaczków. Razem z braćmi, urodził się przedwcześnie w ósmym miesiącu ciąży, z bardzo niską masą urodzeniową. Pierwsze pół roku życia spędził w szpitalu walcząc o życie.
Lekarze wykryli u niego czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę lekooporną, dysplazję oskrzelowo-płucną oraz refluks żołądkowo-przełykowy. Obecnie Kamilek jest pod opieką wielu specjalistów: rehabilitantów, neurologa, neurologopedy, pulmunologa, gastrologa oraz chirurga dziecięcego.

Mimo dotychczasowych starań, Kamilek w wieku 2,5 latek nie mówi, samodzielnie nie siedzi, nie raczkuje, nie staje na nóżki. Jest całkowicie uzależniony od pomocy innych.  Z powodu ciężkiej choroby potrzebuje 24-godzinnej opieki, specjalistycznego sprzętu i leczenia oraz codziennej intensywnej rehabilitacji, co wiąże się z ogromnymi kosztami.

Dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli i o wielkim sercu o wsparcie i pomoc finansową dla Kamilka.

Podarujcie Państwo 1% swojego podatku na pomoc Kamilkowi.

Aby to zrobić wystarczy na druku PIT w rubryce:

„WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, wpisać: KRS 0000037904, a w polu „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE – CEL SZCZEGÓŁOWY 1%”: 18711 Śmietana Kamil

Kamilkowi można pomóc poprzez bezpośrednie wpłaty na konto Fundacji:
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH SA 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem: 18711 Śmietana Kamil – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Rodzice Kamilka