poniedziałek, 15 lipca, 2024

Jasło FOTOEye – głosowanie na zdjęcie kwietnia trwa

0
Jasło FOTOEye – głosowanie na zdjęcie kwietnia trwa
Udostępnij:

22 zdjęcia zostały zgłoszone kwietniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye. Głosowanie internetowe na najlepsze „Zdjęcie Kwietnia” trwać będzie przez 14 dni. Zwycięzca otrzyma 100 zł, a jego zdjęcie w drugim etapie rywalizować będzie o miano zdjęcia roku.
Głosowanie rozpoczęło się 4 maja br. o północy i zakończy się 18 maja br. również o północy. Głosujący może oddać codziennie jeden głos z jednego adresu IP na wybrane zdjęcie. Zagłosować można poprzez powiększenie miniaturki wybranego zdjęcia i kliknięcie pola „ZAGŁOSUJ”. Poniżej link do strony, na której odbywa się głosowanie.

http://www.jaslo.pl/pl/ankieta/zagosuj-na-najlepsze-zdjcie-kwietnia#overlay-context=pl/ankieta/zagosuj-na-najlepsze-zdjcie-kwietnia

Celem konkursu ogłoszonego przez Miasto Jasło jest przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób walorów turystycznych Jasła, zachowanie na zdjęciach zmian zachodzących w Jaśle oraz utworzenie miejskiej galerii fotograficznej.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym etapie wybierane będą zdjęcia miesiąca (głosowanie internautów), w drugim zdjęcie roku (wybór zdjęcia przez komisję). Autor zdjęcia miesiąca otrzyma 100 zł, autorzy zdjęć roku kolejno: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 750 zł.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

  • zrób zdjęcie związane z Jasłem
  • zgłoś je do konkursu fotograficznego
  • wygraj nagrody i upominki z Jasła

Jak zagłosować na wybrane zdjęcie?
Głosowanie internetowe trwać będzie przez 14 dni po opublikowaniu wszystkich zdjęć zgodnych z założeniami konkursu.

Szczegóły w regulaminie konkursu na oficjalnej stronie Miasta Jasła pod linkiem: http://www.jaslo.pl/pl/page/konkurs-fotograficzny-jas%C5%82o-fotoeye

Zapraszamy do udziału i głosowania!

UMJ