poniedziałek, 22 lipca, 2024

„Jasło w kolorach wiosny” – konkurs plastyczny dla dzieci

0
„Jasło w kolorach wiosny” – konkurs plastyczny dla dzieci
Udostępnij:

Miasto Jasło ogłasza konkurs plastyczny zatytułowany „Jasło w kolorach wiosny”, który adresowany jest do dzieci przedszkolnych oraz dzieci z klas I-VI szkół podstawowych (z podziałem na kategorie wiekowe). Celem konkursu jest prezentacja twórczości dzieci, ukazująca piękno miasta wiosenną porą oraz propagowanie wśród najmłodszych walorów turystycznych Jasła.

Uczestnik konkursu może wykonać tylko jedną pracę, wybraną przez siebie techniką plastyczną (bez sypkich dodatków, które mogłyby odpaść z pracy plastycznej) na papierze maksymalnie formatu A3.

Prace należy dostarczyć do 7 maja 2018 r. do Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, ul. Sokoła 8, w godzinach funkcjonowania: od wtorku do soboty
w godz. 10.00 – 17.00, niedziela w godz. 11.00 – 16.00. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie. Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin i kartę zgłoszeniową, można znaleźć na naszej stronie internetowej

https://citik.jaslo.pl/kalendarz/jaslo-w-kolorach-wiosny-konkurs-plastyczny-dla-dzieci/ oraz w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, tel. +48 518 825 699.

Urząd Miasta w Jaśle