wtorek, 18 czerwca, 2024

Motocyklista ranny w wypadku

0
Motocyklista ranny w wypadku
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Jaśle na ul. Bieszczadzkiej (DK 28). W zdarzeniu uczestniczył osobowy mercedes i motocykl. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał motocyklista, został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Wczoraj przed godz. 17, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle, z udziałem motocyklisty oraz osobowego mercedesa. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem 70-letni mieszkaniec Jasła, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 28, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Krosna w kierunku Jasła motocykliście, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

W wypadku ucierpiał motocyklista, 32-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego. Jak ustalili policjanci, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Z obrażeniami został przewieziony do jasielskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.  

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.  

motocykl 1 motocykl 2 motocykl 4

KPP w Jaśle