środa, 8 lutego, 2023

Policja poszukuje świadków wypadku

0
Policja poszukuje świadków wypadku
Udostępnij:
Trwa policyjne postępowanie w sprawie wypadku, który miał miejsce w czwartek  18 września br.  w Jaśle.  Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Sroczyńskiego doszło do zderzenia kierującego motorowerem z osobowym volvo XC 60. W zdarzeniu ucierpiał motorowerzysta. Policja poszukuje osób, które były świadkami wypadku, bądź mają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego okoliczności.
Do wypadku doszło w czwartek 18 września br. około godz. 16. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierująca volvo XC 60 jechała ul. Lwowską w kierunku ronda Solidarności. Skręcając w lewo na skrzyżowaniu w  ul. Sroczyńskiego zderzyła się z kierującym motorowerem, który w tym czasie wyprzedzał jej samochód. 
 
Wskutek wypadku do szpitala z obrażeniami trafił motorowerzysta. Kierująca samochodem nie ucierpiała w zdarzeniu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 
 
W związku z koniecznością wszechstronnego ustalenia przebiegu wypadku, policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle  – tel. 13 44 38 310 lub 997.
 
KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj