poniedziałek, 25 września, 2023

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Wróblowej

0
Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Wróblowej
Udostępnij:

Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Gajdę, 30-letniego mieszkańca Wróblowej (gmina Brzyska). Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Tomasz Gajda, 30-letni mieszkaniec Wróblowej, 4 października br., około godz. 10 na przystanku we Wróblowej wysiadł z samochodu kuzyna, z którym był w Jaśle, i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

 Rysopis: wzrost około 172 cm, waga około 85 kg, średniej budowy ciała, cera jasna, włosy ciemne, oczy niebieskie, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające.
 
W dniu zaginięcia ubrany był m.in. w: czarną kurtkę pikowaną ze skórzaną wkładką na ramieniu koloru brązowego, niebieską koszulę z kołnierzykiem oraz jasne jeansowe spodnie. 
 
Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 310, e-mail: jaslo@podkarpacka.policja.gov.pl
 
KPP w Jaśle

 

NAJNOWSZE

POPULARNE