środa, 17 kwietnia, 2024

Policjanci przechwycili ponad pół kilograma amfetaminy

0
Policjanci przechwycili ponad pół kilograma amfetaminy
fot. KPP Jasło
Udostępnij:

Dzięki pracy jasielskich kryminalnych, na czarny rynek nie trafiło ponad pół kilograma amfetaminy. Policjanci przejęli narkotyki oraz zatrzymali mężczyznę, do którego należały zabronione substancje. 25-latek usłyszał już zarzut i trafił do aresztu.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku, na terenie powiatu krośnieńskiego, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie substancje zabronione. 25-latek przewoził je w foliowej siatce, którą miał schowaną pod kurtką.

Dzięki działaniom funkcjonariuszy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przejęte zostało ponad pół kilograma amfetaminy.

25-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Sąd Rejonowy w Krośnie zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

To kolejny sukces jasielskich kryminalnych w kwestii zwalczania przestępczości narkotykowej. Ostatnio we wrześniu i październiku minionego roku, policjanci przejęli łącznie ponad 10 kg marihuany.

KPP Jasło