poniedziałek, 15 lipca, 2024

Przeszkadzały im znaki drogowe

0
Przeszkadzały im znaki drogowe
Udostępnij:

Jasielscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek uszkodzili znaki drogowe w Tarnowcu. Niebawem poniosą konsekwencje za swoje zachowanie.

W miniony poniedziałek po godzinie 2 w nocy, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o grupie osób, która przemieszczając się drogą powiatową niszczy znaki drogowe na terenie miejscowości Tarnowiec. Na miejsce interwencji pojechali policjanci z jasielskiego referatu patrolowo – interwencyjnego. Funkcjonariusze potwierdzili to zgłoszenie. Patrolując teren Tarnowca ujawnili uszkodzone znaki, niektóre były wyrwane z podłoża, inne ugięte lub przekręcone w drugą stronę, co stwarzało zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W trakcie sprawdzania pobliskiego terenu, w rejonie Domu Ludowego w Tarnowcu funkcjonariusze zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym zdarzeniem. Podczas interwencji dwaj 19-latkowie oraz 20-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec przyznali się do uszkodzenia znaków jednak nie byli w stanie racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

W powyższej sprawie policjanci przeprowadzą czynności wyjaśniające.

KPP w Jaśle