wtorek, 16 sierpnia, 2022

Rutkowski o krok do rozwiązania tajemniczego zaginięcia Haliny Gorczycy z Jasła. Wizyta u byłego męża kobiety przełomem w śledztwie?

0
Rutkowski o krok do rozwiązania tajemniczego zaginięcia Haliny Gorczycy z Jasła. Wizyta u byłego męża kobiety przełomem w śledztwie?
Udostępnij:

W niedzielę detektyw Krzysztof Rutkowski spotkał się w areszcie śledczym z Januszem G. byłym mężem zaginionej Haliny Gorczycy z Jasła. Jak twierdzi rozmowa była znacząca i wyciągnął wiele wniosków, które mogą doprowadzić śledczych do rozwiązania zagadkowego zniknięcia kobiety. Rutkowski o krok do rozwiązania tajemniczego zaginięcia Haliny Gorczycy z Jasła. Wizyta u byłego męża kobiety przełomem w śledztwie? Od poniedziałkowego poranka ludzie Krzysztofa Rutkowskiego działają na terenie Jasła. W sprawie pojawił się wątek świadka, który obecnie przebywa na terenie Ukrainy, a może wnieść istotne informacje w tej sprawie. Ostatnio agenci detektywa pojawili się we Lwowie by porozmawiać z osobą, która zastanawia się nad oficjalnym zeznawaniem w tej sprawie.

 

Przypomnijmy, że Pani Halina była ostatni raz widziana 5 sierpnia w domu przy ul. 17 Stycznia. Kiedy syn wrócił i nie zastał jej w mieszkaniu, a na korytarzu odkrył ślady krwi, powiadomił natychmiast o tym co zobaczył rodzinę oraz policję. Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo – podejrzenie padło na byłego męża, z którym pani Halina nie utrzymywała dobrych relacji z powodu konfliktu o podział majątku. W przeszłości były mąż został skazany za zranienie pani Haliny nożem.

Rutkowski 3Rutkowski o krok do rozwiązania tajemniczego zaginięcia Haliny Gorczycy z Jasła. Wizyta u byłego męża kobiety przełomem w śledztwie?

Jak dowiedział się Patriot 24.net Krzysztof Rutkowski wystąpił z oficjalnym wnioskiem do amerykanów o udostępnienia zapisów satelitarnych z czasu, kiedy zaginęła Halina Gorczyca.

Co robił Janusz G. na terenie złomowiska? Może niebawem śledczy uzyskają od właściciela najsłynniejszego biura detektywistycznego zapis z satelity, który wskaże co robił i gdzie przemieszczał się były mąż kobiety. Jak ustaliło Biuro Rutkowski Janusz G. bezpośrednio z domu zaginionej Haliny Gorczycy pojechał na złomowisko, zajęło mu to 5 minut i 60 sekund. W związku z tym przeprowadzono eksperyment, który potwierdził czas przejazdu bez jakiegokolwiek zatrzymywania się.Czy zwłoki mieszkanki Jasła ukryte zostały na złomowisku? Niebawem uzyskamy odpowiedź na to pytanie.

Detektyw Rutkowski podjął decyzję o całkowitym wywiezieniu złomu po to by wyczyścić i przygotować teren śledczym do podjęcia kolejnych działań w tej sprawie. O działaniach Rutkowski poinformował również osadzonego w areszcie śledczym w Sanoku Janusza G. jednocześnie oznajmił byłemu mężowi zaginionej, że wywóz złomu odbywa się na koszt Biura Rutkowski.

Rutkowski 2Nieoficjalnie wiemy, że zatrzymany zasłaniając się ogromnymi kosztami prosił Rutkowskiego o niewykorzystywanie zdjęć satelitarnych. Oświadczył również, że boi się Rutkowskiego, a policjanci traktują go w sposób chrześcijański. Rzekomo w areszcie jest mu dobrze, ponieważ panują tam warunki niczym w domu. Rutkowski postawił sprawę krótko jeśli mężczyzna nie zacznie współpracować to trafi za więzienne kraty na kilkanaście lat, a to rządzi się innymi prawami. Zatrzymanego nie opuszczało poczucie humoru, bo stwierdził, że część sanockiego społeczeństwa jest po jego stronie i gdyby miał startować na radnego to pewnie by wygrał, ponieważ ta sprawa dała mu taką popularność.

Czy Rutkowskiemu wykorzystując wszelkie swoje możliwości i kontakt z amerykanami uda się definitywnie zamknie sprawę? W momencie jej rozwiązania zapewnił nas, że zorganizuje konferencję prasową i przekaże kulisy postępowania.

Patriot24.net

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj