poniedziałek, 22 lipca, 2024

Zderzenie Fiata z ciągnikiem rolniczym w Samoklęskach

1
Zderzenie Fiata z ciągnikiem rolniczym w Samoklęskach
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Samoklęskach na drodze wojewódzkiej nr 993. Kierujący fiatem panda podczas manewru wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo ciągnikiem rolniczym.

Kilka minut przed godziną 10, dyżurny jasielskiej komendy policji skierował patrol ruchu drogowego do miejscowości Samoklęski. Według zgłoszenia doszło tam do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w którym ucierpiały trzy osoby.

Policjanci zajmujący się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fiatem 68-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Pielgrzymki, wykonał manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego, który skręcał w lewo na drogę gruntową. W wyniku zderzenia traktor rozpadł się na dwie części, a kierujący fiatem zjechał do rowu i dachował.

W wypadku ucierpieli kierujący pojazdami oraz pasażerka samochodu osobowego. Wszyscy zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala.

KPP Jasło

1 KOMENTARZ

  1. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.