sobota, 20 kwietnia, 2024

AP Jasło zajeło trzecie miejsce

0
AP Jasło zajeło trzecie miejsce
Udostępnij:

23 marca drużyna Akademii Piłkarskiej Jasło rocznik 2005 zajęła 3 miejsce w Halowym Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu.
W turnieju zagrało 6 drużyn, systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu zagraliśmy z drużyną Igloopolu Dębica. Mecz rozpoczął się dla znakomicie i po bramce Kacpra Wojtunika prowadzimy 1:0. Gdy drugą bramkę strzela Wojtek Kotulak wydawało się , że mecz mamy wygrany. Końcówka spotkania była emocjonująca w której Igloopol strzela 2 bramki. Mecz kończy się wynikiem 2:2.W drugim meczu AP Jasło zagrała z organizatorem turnieju Stal I Mielec. Nie najlepsza gra naszego zespołu przekłada się na wynik meczu , 2:0 wygrywa Stal. W kolejnym meczu gramy z Koroną I Kielce. Mecz bardzo wyrównany, w którym każda z drużyn miała swoje sytuacje bramkowe. Po szybkiej akcji naszych zawodników Cyprian Rutko strzela zwycięskiego gola. Bardzo dobrze bronił w tym meczu nasz bramkarz Michał Szpak. W kolejnym meczu gramy ze Stalą II Mielec. Pierwszą bramkę tego spotkania, po wspaniałej akcji i ograniu kilku zawodników strzela Przemysław Leśniak. Drugą bramkę strzela Cyprian Rutko, a w końcówce meczu wynik na 3:0 ustala Wojtek Kotulak.W ostatni meczu przegrywamy 0:2 z Koroną II Kielce. W tym meczu gramy słabo, a błędy w obronie i mała skuteczności w ataku nie pozwoliły na osiągnięcie korzystnego wyniku.Organizatorzy oprócz pamiątkowych medali, pucharów i dyplomów, przyznali nagrody indywidualne w różnych kategoriach.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Szpak z AP Jasło.

Najlepszym zawodnikiem AP Jasło w tym turnieju został Wojtek Kotulak.

Podziękowania dla rodziców za doping i transport na turniej.

Skład AP Jasło: Michał Szpak, Kacper Wojtunik, Igor Libuszowski, Jakub Setlak, Cyprian Rutko, Przemek Leśniak, Kacper Korczykowski, Michał Dziadosz, Dominik Bartuś, Wojtek Kotulak.

AP Jasło rocznik 2005 III miejsce w turnieju dedykuje swojemu trenerowi Pawłowi Setlakowi, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Klasyfikacja turnieju:

1. Stal I Mielec
2. Igloopol Dębica
3. AP Jasło
4. Korona I Kielce
5. Korona II Kielce
6. Stal II Mielec

AP Jasło