wtorek, 6 czerwca, 2023

Balonowy sukces Huberta z Jasła

0
Balonowy sukces Huberta z Jasła
Udostępnij:

Wzorem lat ubiegłych ekipa młodych modelarzy z Jasła uczestniczyła w zorganizowanych przez sekcję modelarską Aeroklubu Podkarpackiego w Krośnie Regionalnych Zawodach Balonów na ogrzane powietrze.
Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i silnej konkurencji na podium znów nie zabrakło młodych modelarzy z Jasła. Drugie miejsce zajął jeden z najmłodszych adeptów modelarstwa Hubert Michałowski.

Zawody, jak co roku były okazją do dobrej zabawy dla dzieci i rodziców. Poza niewątpliwa frajdą, jaką dawała możliwość wypuszczenia pracowicie sklejonego balonu, dodatkową atrakcją była okazja do obejrzenia szybowców i samolotów w hangarach Aeroklubu Podkarpackiego.

Balony powstały podczas warsztatów zorganizowanych z inicjatywy Komitetu Opiniującego na Osiedlu Krasińskiego przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Warsztaty odbyły się dzięki wsparciu Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Organizatorzy dziękują również Zofii Ząbek i Andrzejowi Krupie – instruktorom modelarstwa za fachową radę i opiekę podczas konstruowania balonów i zawodów.

{gallery}galerie/2015_rok/balony{/gallery}

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj