wtorek, 30 maja, 2023

Dziecięce Zawody Rowerowe na Osiedlu „Górka Klasztorna”

0
Dziecięce Zawody Rowerowe na Osiedlu „Górka Klasztorna”
Udostępnij:

Zarząd Osiedla „Górka Klasztorna” pragnąc propagować zdrowy tryb życia, aktywny wypoczynek i popularyzować rekreację oraz bezpieczną turystykę rowerową wśród dzieci i młodzieży na najbliższą sobotę przygotował wiele wspaniałych atrakcji.

W sobotę 18 kwietnia od godziny 14.00 na obiektach Ośrodka Rekreacyjnego przy ulicy Kwiatowej odbędą się zawody rowerowe. Zapraszamy rodziców i dzieci z naszego osiedla w wieku od 3 do 16 lat. Zawody rowerowe poprowadzą funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej. Każdy uczestnik będzie mógł pod ich fachowym okiem sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerze, a także przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

 

Podczas zawodów maluchy będą poznawać znaki drogowe, natomiast starsi odświeżą swoją wiedzę w tej dziedzinie. Prowadzący zawody funkcjonariusze będą przypominać zasady prawidłowego wzywania pomocy i znajomość numerów alarmowych.

Zawodnicy zostaną dopuszczeni do udziału w zawodach po przedstawieniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Oczywiście niezbędny jest również sprawny rower i kask.

Uczestnicy otrzymają drobne upominki, dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe. Zawody organizowane są przy wsparciu Burmistrza Miasta Jasła i jasielskich firm takich jak: BGŻ w Jaśle, PPHU „ASTRA”, Multifarb w Rzeszowie Sp. z o.o. oddział w Jaśle, LOTOS Infrastruktura Jasło oraz Jasmot s.c.

O wspaniałą atmosferę zadba zespół muzyczny, zaplanowano również pokaz motorów i samochodów policyjnych.

Regulamin zawodów do pobrania w załączniku

Przewodniczący Zarządu „Górka Klasztorna”
Jan Pierzchała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj