poniedziałek, 8 sierpnia, 2022

Nasi muszkarze najlepsi

0
Nasi muszkarze najlepsi
Udostępnij:

Piotr Marchewka, prezes jasielskiego koła PZW wygrał pierwsze zawody Gran Prix o Puchar Wisły Pucharu Polski w Wędkarstwie Muchowym. Drużynowo nasi też byli najlepsi.

Wędkarskie Zawody Muchowe Gran Prix o Puchar Wisły rozegrane były 18 maja na rzekach Wisła i Brenica w miejscowościach Wisła – Ustroń – Skoczów – Brenna. Organizatorem był ZO PZW Bielsko Biała. W zawodach wzięło udział 35 drużyn, w których wystartowało 119 zawodników. Pogoda dopisała, ryby także. W pierwszej turze zawodów złowiono 660 sztuk pstrągów potokowych. Druga i zarazem ostatnia tura zawodów rozegrana po południu w sobotę należała także do udanych. Złowiono trochę mniej pstrągów, bo „tylko” 616 sztuk miarowych, czyli od 25 cm w górę. Pstrągów „krótkich” zawodnicy łowili w bardzo dużych ilościach.

 

Indywidualnie zwyciężył przedstawiciel klubu WKS Krosno Piotr Marchewka przed Sławomirem Brach z Nowego Sącza i Andrzejem Zawadą z Węgierskiej Górki.

Drużynowe zwycięstwo także należało do jaślan, którzy stanowili trzon drużyny WKS Krosno I: Piotr Marchewka i Marek Walczyk oraz Piotr Konieczny z Iwonicza.

Wyniki zawodów

ew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj