czwartek, 18 kwietnia, 2024

Cyklokarpaty

0
Cyklokarpaty
Udostępnij:

Już w najbliższą niedzielę Jasło gościć będzie rowerzystów z całej Polski startujących w Maratonie Rowerowym Cyklokarpaty.pl.
Cyklokarpaty.pl to wyścigi rowerowe dla amatorów, które odbywają się w południowo – wschodniej Polsce. Jasielski Maraton Rowerowy odbywać się będzie już po raz siódmy, a trzy zróżnicowane trasy pozwalają na zabawę każdemu.

Oprócz wyścigu głównego, który startuje o godzinie 11:00 z terenu przy Małpim Gaju w stronę ulicy Chopina, 3-maja, Kazimierza Wielkiego, Na Kotlinę, organizatorzy, czyli sieć sklepów MPM, Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów, Miasto Jasło i MOSiR Jasło przygotowali sporo atrakcji dla najmłodszych.

O godzinie 11:45 swoje umiejętności na torze BMX zaprezentuje Jasielskie Stowarzyszenie Kolarstwa Nowoczesnego oraz Lubelski Klub Kolarstwa Górskiego. Będzie można nie tylko popatrzeć jak trenują mistrzowie Polski, ale również aktywnie wziąć udział w zabawie na udostępnionych rowerach BMX.

Zabawy i konkursy przygotowali również klubowicze Akademi Piłkarskiej, Sekcji Judo UKS MOSiR Jasło, Międzyszkolnego Klubu Narciarskiego i Park Wodny z Krakowa – nagrodami w konkursach będą między innymi słodkości przygotowane przez producenta słodyczy Astra.

O godzinie 14:00 na trasach przyległych do Małpiego Gaju startują bezpłatne zawody rowerowe XC dla dzieci. Zgłoszenia od godziny 10:00 przyjmowane będą w żółtym namiocie Banku BGŻ. Każde dziecko podczas dekoracji otrzyma medal i upominek.

Dodatkowo Bank BGŻ organizuje konkurs, w którym do wygrania jest dziecięcy rower Kellys Marc 5.

Wszyscy chętni będą mogli również skorzystać z promocyjnej oferty serwisowej sklepu Magura Sport, który na terenie miasteczka zawodów ustawi namiot serwisowy. Oferta ważna jest również przed i po zawodach w sklepie mieszczącym się przy ulicy Krasińskiego 13.

Zapraszamy wszystkich nie tylko do kibicowania zawodnikom, ale również do startu w Maratonie i zawodach dla dzieci. Szczegóły znajdują się na stronie www.cyklokarpaty.pl/jaslo