sobota, 20 sierpnia, 2022

Jasielscy judocy medalistami Mistrzostw Polski

0
Jasielscy judocy medalistami Mistrzostw Polski
Udostępnij:

W Sobótce koło Wrocławia, w dniu 13 września odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Masters.W turnieju udział wzięło ponad 250 zawodników z Rosji, Czech, Austrii, Niemiec i Polski.Turniej skierowany był do zawodników grupy seniorskiej, a nasz klub reprezentowała trójka zawodników, którzy zaprezentowali się rewelacyjnie zdobywając trzy medale.
Tytuł vice Mistrza Polski na rok 2014 wywalczyła Alicja Muszańska w kategorii wagowej do 52 kilogramów oraz Henryk Górniak walczący w kategorii do 100 kilogramów.

Brązowy medal w kategorii wagowej do 73 kilogramów wywalczył Przemysław Czarnecki.

Na uwagę zasługuje fakt, iż rok 2014 jest najlepszym pod względem sukcesów sportowych jasielskich judoków. Klub ASW JUDO JASŁO wywalczył w tym roku 7 medali Mistrzostw Polski w grupach wiekowych młodzików, juniorów młodszych oraz w grupie seniorskiej. Ponadto nasi wychowankowie odnosili sukcesy na Pucharach Polski, Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików oraz wielu imprezach międzynarodowych. Zawodniczki naszego klubu powoływane były na Puchary Europy oraz konsultacje szkoleniowe prowadzone przez trenerów kadry narodowej. Wyniki te potwierdzają, że nasz klub pomimo że istnieje od 4 lat to należy do czołówki w naszym kraju zarówno w rywalizacji wśród grup młodzieżowych jak i seniorów. Sukcesy te nie byłyby możliwe gdyby nie współpraca z Urzędem Miasta Jasła, Starostwem Powiatowym w Jaśle, Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz wielu sponsorom i instytucjom wspierającym rozwój dzieci i młodzieży trenujących w naszym klubie. Wspaniałe wyniki to zasługa nie tylko trenerów, działaczy ale również rodziców, którzy aktywnie włączają się w działalność naszego klubu za co serdecznie dziękujemy.

Gratulujemy kolejnym jasielskim medalistom Mistrzostw Polski.

UKS ASW-JUDO JASŁO

www.judo-jaslo.pl

{gallery}galerie/judo_wrzesień{/gallery}

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj